UA-139452690-1

Бетонна огорожа

Бетонні огорожі за вигідним цінам

Бетонні паркани (огорожі) можуть бути встановлені на грунт будь-якої щільності і структури, не вимагають додаткового догляду і мало схильні до дій кліматичних умов.

Виділяють декоративні секційні та залізобетонні — вони разюче відрізняються як за зовнішнім виглядом, так і по конструкції.

Декоративні секційні паркани з бетону

Гарні, відмінно імітують цеглу, дикий камінь, можуть бути декоровані балясинами. Підійдуть для облаштування дачної ділянки, приватного будинку, заміського котеджу,

Кожна секція складається з набору панелей. Загальна висота паркану у Львові в основному не перевищує 1,5 метра. У нижній частині використовується монолітна панель без просвітів, яка забезпечує стійкість, і на яку припадає максимальне навантаження. У верхній частині структура складніша, має просвіти і певні художні елементи.

Вартість їх визначається на підставі фінішної кількості необхідних складових елементів. Можливе число використаих панелей визначається обраними стовпами — доступні моделі на 3-6 панелей. Чим більше цей показник, тим дорожче обійдеться зведення.

Бруківка Франц Брук
Бруківка Франц Брук
м. Самбір
Львівська область
Україна
 Показати карту
Телефон
+380673146330

Факс
+380972510151
Додаткова інформація
Франц Брук Самбір, Львівська область. Бруківка, керамзитні, арболітові, бетонні фундаментні блок

Капелюх дашок  для парапета

Капелюх дашок для парапета

Капелюх дашок  для парапета двоскатний. Елемент огорожі..

₴45.00

Капелюх Дашок стовбчика огорожі

Капелюх Дашок стовбчика огорожі

Капелюх Дашок стовбчика огорожі Купити Самбір ФранцБрук..

₴48.00

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)